-9%


Мультимейкер (бутербродниця-вафельниця) Braun SnackMaker 5 SM5005
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гарячі та ароматні тости, вафлі та теплі бутерброди – смачний, швидкий та поживний варіант сніданку, обіду, вечері чи перекушування протягом дня. Компактні сендвічниці серії Braun SnackMaker 5 допоможуть вам їх приготувати. Вони прості у використанні та легко чистяться, займають мало місця на кухонному столі. Оснащені змінними пластинами і потужністю 800 Вт, вони дозволять вам розширити домашнє меню, включивши в нього: про хрумкі тости, пишні вафлі або ароматні булочки, багети, круасани, чіабатте і панини, що подаються теплими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Змінні форми для приготування вафель | Да |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 3 460 ₴

