
Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-127.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення


УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПИЛОСОС WD 3 V-17/4/20
Потужний та ефективний, з відмінним співвідношенням ціни та якості: WD 3 V-17/4/20 вражає 17-літровим пластиковим баком, 4-метровим кабелем, 2-метровим всмоктувальним шлангом та картриджним фільтром.
Пилосос WD 3 V -17/4/20 ефективний та енергоефективний, споживаючи лише 1000 Вт. Пристрій, всмоктувальний шланг та насадка для підлоги Clips ідеально поєднані, що забезпечує найкращі результати прибирання як сухого, так і вологого, для невеликого та великого бруду. Цей пилосос для вологого та сухого прибирання вражає своїм компактним дизайном та міцним 17-літровим пластиковим контейнером, 4-метровим кабелем, 2-метровим всмоктувальним шлангом та флісовим фільтрувальним мішком. Цілісний картриджний фільтр дозволяє пилососити як вологе, так і сухе забруднення без необхідності заміни фільтра. Функція видування корисна для очищення важкодоступних місць. Шланг зберігається шляхом підвішування на головці пристрою, що економить місце. Кабель можна зберігати на вбудованому гачку, трубках та насадках для підлоги на бортиках. Система блокування " Pull & Push дозволяє легко відкривати та закривати контейнер. Ручку пилососа можна зняти, що дозволяє підключати аксесуари безпосередньо до всмоктувального шланга. Інструменти або дрібні деталі також можна зберігати в головці пристрою. Ергономічна ручка для перенесення забезпечує зручне транспортування.

Цілісний картриджний фільтр
Для вологого та сухого прибирання без додаткової заміни фільтра. Фільтр легко встановлюється та знімається поворотом, без будь-яких додаткових кріплень.

Практичне зберігання кабелів та аксесуарів.
Компактне, безпечне та легкодоступне зберігання аксесуарів. Кабель живлення можна безпечно зберігати завдяки вбудованим гачкам.

Зберігання всмоктувального шланга на головці пристрою
Всмоктувальний шланг можна надійно підвісити на головці пристрою, заощаджуючи місце. Інтуїтивно зрозумілий механізм безпеки підходить як для правшів, так і для лівшів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Жовтий |
- Ціна: 5 030 ₴

