
Професійний пилосос Karcher KWD 3 V-17/4/20/F (1.628-442.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення


УНИВЕРСАЛЬНЫЙ ПИЛОСОМ KWD 3 V-17/4/20/F
Мощный и эффективный, отличное соотношение цена-качество: KWD 3 V-17/4/20/F поражает 17-литровым пластиковым баком, 4-метровым кабелем, 2-метровым всасывающим шлангом и картриджным фильтром.
Пылесос KWD 3 V-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 328 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Парковка | вертикальна |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
- Ціна: 3 850 ₴

