
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L10s Plus (RLL42SD)
Робот-пилосос Dreame L10s Plus пропонує вражаючу потужність всмоктування 7000 Па та ефективну систему миття підлоги, ефективно видаляючи не лише пил та дрібне сміття, а й стійкі плями. Крім того, інтелектуальна навігація та вдосконалена технологія уникнення перешкод LDS дозволяють L10s Plus ефективно переміщатися по вашому дому. Робот також піднімає губки для миття підлоги, коли виявляє килим, а автоматична станція спорожнення підвищує комфорт користувача. Керування також спрощується за допомогою застосунку Dreamehome та голосових помічників Amazon Alexa, Siri та Google Assistant.
Станція спорожнення – ще більше зручності
Забудьте про клопоти зі спорожненням пилозбірника. Dreame L10s Plus використовує систему Dual Boost 2.0, яка автоматично спорожняє пилозбірник і переносить сміття в пилозбірник (E12), розташований у док-станції. Завдяки великій місткості (4 літри), вам потрібно замінювати його лише кожні 90 днів. Крім того, робот може похвалитися високою ефективністю, вловлюючи до 99,7% домішок розміром до 0,3 мікрона.
Ретельне очищення
Оберіть пристрій, який допоможе вам у щоденному прибиранні. Цей робот-пилосос може похвалитися потужністю всмоктування 7000 Па, що дозволяє йому ефективно видаляти пил та сміття без надмірного шуму. Він також пропонує чотири рівні всмоктування. Крім того, система всмоктування Vormax справляється з таким брудом, як волосся, шерсть та дрібне сміття.
Миє підлогу за вас
Dreame L10s Plus оснащений системою DuoScrub та двома обертовими губками для миття підлоги, які ефективно видаляють бруд і плями. Крім того, вам не потрібно турбуватися про розливи на підлозі. Крім того, резервуар для води об'ємом 300 мл та 105 хвилин роботи дозволяють ретельно очистити великі поверхні. Ви також можете вибрати один з трьох рівнів потоку води.
Навігація з лідаром
Завдяки вдосконаленій навігації LiDAR та алгоритмам SLAM, Dreame L10s Plus ретельно сканує та картографує кімнати, створюючи оптимальні шляхи прибирання. Він також інтелектуально виявляє та уникає перешкод навіть у погано освітлених приміщеннях.
Точне чищення килимів
Робот використовує ультразвукову технологію виявлення килима, автоматично збільшуючи силу всмоктування та зменшуючи швидкість для ретельного видалення сміття, що застрягло у волокнах килима. Ви також можете активувати режим подвійного очищення килима через додаток Dreamehome для досягнення чудових результатів. Крім того, гумова щітка запобігає заплутуванню волосся.
Автоматично піднімає мочалки
Не хвилюйтеся про бризки на килимі під час миття підлоги. Робот автоматично піднімає накладки на висоту 7 мм, коли виявляє килим, і продовжує мити поверхню.
Специфікація:
- Виробник: Dreame
- Модель: L10s Plus
- Ємність акумулятора: 5200 мАг
- Потужність всмоктування: 7000 Па
- Місткість пилозбірника: 350 мл
- Місткість резервуара для води: 300 мл
- Час роботи: до 105 хв
- Функція миття підлоги: так (губки для миття підлоги)
- Функція самоочищення: так
- Навігаційна система: LiDAR, алгоритми SLAM
- Характеристики: 4 рівні всмоктування та 3 рівні потоку води
- Тип фільтра: EPA (RHF5)
- Сумісність: додаток Dreamehome, Amazon Alexa, Siri, Google Assistant
В комплекті:
- робот для прибирання
- станція спорожнення
- бічна щітка
- кабель живлення
- пилозбірник x2 (1 встановлений у станції)
- пандус до станції розвантаження
- 2 щітки для миття підлоги (встановлені)
- тримачі для миття підлоги x2
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Режими руху | автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 105 ч |
- Ціна: 15 140 ₴

