




Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSS 6249 S
Зосередьтеся на тому, що важливо для вас. Технологія 6th Sense зробить все інше, оптимізуючи кожен цикл прання.

Виберіть програму прання. Пральна машина автоматично визначає тип і розмір завантаження та відповідно налаштовує параметри прання.
Технологія 6th Sense динамічно налаштовує параметри прання відповідно до завантаження, гарантуючи використання лише необхідних ресурсів (води, енергії, часу, миючого засобу) для досягнення ідеальних результатів щоразу.

Компактний дизайн тонкої пральної машини з фронтальним завантаженням забезпечує чудовий захист тканини та дозволяє насолоджуватися всіма функціями пральної машини стандартного розміру з такою ж місткістю. Вам не потрібно турбуватися про те, що у вас замало місця для високоякісної пральної машини.

Антиалергенна програма при температурі 60ºC видаляє до 99,99% алергенів (пилових кліщів, лупи собак та котів, пилку, пилу, спор грибків, бактерій) завдяки високій температурі та вдосконаленому процесу полоскання (3 додаткові полоскання за цикл). Завдяки високій ефективності вона отримала рекомендацію Британського інституту алергії.

Цикли «Anti-Stain» – це спеціальні програми, розроблені для видалення навіть найстійкіших плям без попереднього прання. Це досягається завдяки покращеному електронному керуванню та оптимізованій синергії між певними рухами барабана та різними фазами прання.

Завдяки функції «Cleaning Action» ви можете легко налаштувати інтенсивність прання відповідно до рівня забруднення або чутливості тканини.
Виберіть режим «Інтенсивне прання», щоб видалити стійкі плями та змити бруд, або «Делікатне прання» для злегка забруднених речей.

Двигун пральної машини довговічний і тихий, навіть під час віджиму, споживаючи менше енергії, ніж традиційний двигун.
- Тиха робота
- Інверторний хвильовий двигун SENSE.
Більш довговічний і надійний, ніж традиційні двигуни.
- Захищає тканини.
Безщіткова технологія зменшує катишки та валяння тканини.



Протягом перших кількох хвилин прання* ви можете додати забутий одяг будь-якого розміру до пральної машини, не погіршуючи результати прання. *Доки на дисплеї не засвітиться значок «Зупинити та додати», ви можете додавати одяг, не погіршуючи якість та ефективність прання.
Опція швидкого прання, яка дозволяє очистити та освіжити злегка забруднений одяг лише за 30 хвилин.
Ефективний та дієвий делікатний цикл прання при 20°C, розроблений для злегка забруднених бавовняних виробів. Цей цикл допомагає зменшити споживання енергії.
Безпечне та делікатне прання вовняного одягу, навіть призначеного для ручного прання.
Функція відкладеного запуску для запланованого циклу прання дозволяє вам виконати його тоді, коли це зручно та відповідає вашому щоденному графіку.
Вибір цієї функції підвищує ефективність полоскання та гарантує ідеальне видалення мийного засобу.
Широкий вибір програм: Видалення плям 40°, Швидке прання, Бавовна, Синтетика, Швидке прання 30°, Темні тканини, Змішані тканини, Вовна, Еко 40-60, Білий 20°C, Гіпоалергенний, Шовк, Рушники та постільна білизна, Віджимання та злив, Полоскання та віджимання
Блокування панелі керування запобігає випадковій зміні налаштувань та зберігає білизну недоступною для дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Особливості | Захист від дітей, Дисплей, Відстрочка старту, Контроль піноутворення, Вибір швидкості віджиму, Звуковий сигнал, Контроль балансу |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Програма "Шерсть", Економічна програм |
| Рівень шуму при пранні | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.56 |
- Ціна: 13 999 ₴

