


Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Patissier XL KWL90.004SI
Завдяки багатофункціональному кухонному комбайну Titanium Chef Patissier XL KWL90.004SI будь-який захоплений кухар може стати справжнім експертом у випічці. Його унікальний, сучасний дизайн доповнить будь-яку кухню. Це також більше, ніж просто блендер – цей кухонний комбайн зважує, змішує, замішує і навіть нагріває. Він допомагає вам готувати навіть найскладніші страви одним натисканням кнопки.

Функція нагріву до 60 градусів
Вбудовані ваги з точністю 1 г
Потужний двигун 1400 Вт
Дві миски в комплекті місткістю 7 л та 5 л
6 автоматичних програм
Освітлення робочої чаші
Понад 25 закусок

Він використовує технологію нагрівальних поверхонь для забезпечення кращих результатів випікання шляхом нагрівання за низької температури. Це дозволяє розтопити шоколад, масло або пришвидшити підйом дріжджового тіста. Машина може нагрівати інгредієнти до 60 градусів Цельсія.

Вбудовані ваги EasyWeigh роблять зважування легким і точним з точністю до 1 г. Ви можете зважувати інгредієнти безпосередньо в чаші або у вибраній насадці, такій як блендер чи кухонний комбайн.

Процесор оснащений міцним, тихим двигуном потужністю 1400 Вт з цифровим керуванням. Він має 8 фіксованих швидкостей, 4 інтервальні швидкості змішування та функцію імпульсного режиму.

Дві миски з високоякісної нержавіючої сталі, місткістю 7 л та 5 л. Миска об'ємом 5 л поміщається всередину більшої, що полегшує їх зберігання.

До шести професійно створених програм дозволяють швидко та легко створювати ідеальну випічку та освоювати складні процеси приготування їжі. Програми з підігрівом чаші включають: підйом тіста, розтоплення шоколаду та швейцарське безе, а програми без підігріву включають: збивання яєчних білків, бісквіт та замішування тіста.

Щоб забезпечити повний контроль над приготуванням їжі, Kenwood представив інноваційне рішення: підсвічування всередині чаші, у формі кола, розташоване на голові робота. Завдяки такій конструкції ефективна лампа чітко освітлює всю чашу, дозволяючи зручно контролювати процес приготування їжі.

• K-подібний міксер – його дизайнерська форма є секретом чудових результатів змішування. Він дозволяє готувати торти, такі як бісквіт або фунтовий кекс, печиво, цукерки, різні начинки та тісто, пюре та багато інших страв.
• Вінчик – неперевершений для збивання вершків та приготування безе, суфле, тортів, соусів та майонезів. Він аерує суміші, надаючи їм легку та пухку консистенцію. Рівномірно збиває, незалежно від кількості інгредієнтів.
• Спіральний гак – швидко та ефективно замішує тісто, наприклад, для домашньої пасти, піци, хліба або пончиків. Він запобігає надмірному підйому тіста під час замішування.

Розроблено, щоб уникнути необхідності виймати інгредієнти з чаші під час змішування, наприклад, під час приготування кремів на основі вершкового масла та цукру.

Шукаєте ідеальну страву? За допомогою застосунку Kenwood World, який містить понад 1000 рецептів, ви можете створювати нові страви та десерти крок за кроком. Завдяки розширеним функціям планетарного кухонного комбайна ви можете готувати їх швидко та легко, радуючи як родину, так і гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| М'ясорубка | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Насадки в комплекті | Віночок, К-образна насадка, Гак для тіста |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
- Ціна: 33 880 ₴








