




Газова варильна поверхня Beko HIBG64120SB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Beko HIBG64120SB
Газова варильна поверхня Beko HIBG64120SB, ширина 61 см
- Ручки керування збоку,
- Ефективні газові пальники,
- Повністю емальовані решітки,
- У комплект входять форсунки для пропан-бутану,
- Стандартний монтажний отвір 56 x 49 см
- Конструкція: газова
- Колір: чорний
- Загальна потужність: 7,9 кВт
- Кількість конфорок/зон нагрівання: 4
- Управління: ручки
- Функції: Захист від витоку газу
- Решітки: Емальовані
- Висота: 4,4 см
- Ширина: 61 см
- Глибина: 51 см
- Вага: 7,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 150 ₴

