



Монітор HP OMEN 32c (780K6E9)

Пориньте у світ розваг із 31,5-дюймовим монітором HP Omen 32c . Цей елегантний монітор не лише забезпечує вищий рівень відгуку , але й яскраві кольори , які оживляють зображення. Більше того, вигин екрана 1500R ще більше занурює вас у гру.
Забудьте про межі між грою та реальністю – повністю реалістичне зображення робить це можливим. Усувайте розмиття та розриви екрана завдяки технології AMD FreeSync Premium , забезпечуючи плавну картинку без затримок, щоб ви могли зосередитися на подіях у грі.
Насолоджуйтесь чистою швидкістю та майже нульовою затримкою, попрощайтеся з розмиттям та привітайте чітке зображення, яке дозволить вам відстежувати кожен елемент вашого ігрового процесу. Завдяки частоті оновлення 165 Гц та часу відгуку 1 мс [GtG] ви забудете про невідповідності зображення та затримки.

Монітор HP Omen 32c відкриває двері в інший світ, наповнений яскравими та неймовірно реалістичними кольорами. Завдяки охопленню колірної гами 99% sRGB та 95% DCI-P3 у поєднанні з технологією HDR ви побачите ледь помітні відтінки навіть за слабкого освітлення. Роздільна здатність 2560 x 1440 гарантує високу деталізацію. Вас також вразить чудовий коефіцієнт контрастності (статичний - 3000:1, динамічний - 10 000 000:1), що є характерною рисою VA-матриць .
Створіть ідеальний ігровий простір, поєднавши елегантність, розваги та функціональність. Дизайн монітора OMEN оптимізує ефективність використання простору завдяки різноманітним портам, включаючи два порти HDMI 2.0, роз'єм DisplayPort 1.4 та 3,5-мм роз'єм для навушників для підключення ПК та консолей. Система управління кабелями допомагає підтримувати порядок на вашому столі, а регульована підставка дозволяє регулювати висоту та нахил екрана.
Спробуйте OMEN Gaming Hub — найкращий інструмент для налаштування вашого ігрового простору . Покращте свої ігрові враження, оптимізуючи синергію між монітором і ПК, адаптуючи все до ваших уподобань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 10000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.27 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.27 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.27 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Висота | 612 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Ширина | 708 мм |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 53 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 14 720 ₴

