


Тример універсальний Philips All-in-One Series 7000 MG7940/75
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PHILIPS Multigroom серії 7000 MG7940/75

Тример Philips MG7940/75 серії 7000
Створіть неповторний стиль за допомогою цього універсального тримера, який оснащений 14 високоякісними насадками для підстригання волосся на обличчі, голові та тілі. Насадка-тример дозволяє точно підстригати волосся до потрібної довжини.
Тример, який адаптується до вашої бороди
Тример сканує густоту бороди 125 разів на секунду та збільшує потужність, коли це необхідно для обробки густішої, довшої або пишнішої бороди.

Довговічність, потужність та точні результати
Леза з нержавіючої сталі залишаються гострими для стабільної роботи. Змащення не потрібне.

Універсальний: для обличчя, голови та тіла
Цей універсальний тример пропонує 14 інструментів для задоволення всіх ваших потреб у догляді. Легко підстригайте волосся на обличчі, створюйте зачіски та голіть волосся на тілі.

Стрижка вдома
Завдяки різноманітним насадкам тримера ви можете вибрати налаштування довжини від 0,5 мм до 20 мм , щоб створити бажаний образ вдома.

Забудьте про волосся на тілі
Зручно голіть волосся на тілі за допомогою окремої бритвеної головки. Унікальна система захисту шкіри допомагає захистити чутливі ділянки під час гоління до 0,5 мм. Ви також можете підстригати волосся на тілі за допомогою насадки-гребінця.

Максимальна точність контуру
Насадка-тример для носа та вух дозволяє швидко та безпечно видаляти волосся у носі та вухах. Легко контуруйте брови за допомогою окремої насадки-гребінця.

Вологостійкий, простий у використанні та чищенні
Тример захищений від вологи , тому ви можете зручно використовувати його в душі та легко мити під проточною водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість установок довжини | 26 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Кількість насадок | 14 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.4 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Сірий |
| Час роботи від акумулятора | 120 ч |
- Ціна: 5 000 ₴

