


Мікрохвильовка з грилем Whirlpool MWF 421 SL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Экономьте деньги с кварцевым грилем
Плита оснащена кварцевым грилем, то есть лампами, которые быстро подрумянивают пищу. Кварцевый гриль также помогает экономить электроэнергию, поскольку потребляет мало энергии.

Готовить в микроволновке
Микроволновая печь не обязательно использовать только для разогрева пищи. В модели с функцией варки можно готовить, например, свежие или замороженные овощи.

Держите в недоступном для детей м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Дверца | Навісна |
| Замок від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Очищення парою | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 426 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип гриля | кварцовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 220 ₴


