-9%






Електрочайник SMEG KLF03WHEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний чайник Smeg KLF03WHEU крупним планом
1ХРОМОВАНІ ДЕТАЛІ
Чудовий дизайн Smeg KLF03WHEU підтверджують стильні хромовані деталі – це оздоблення основи, ручки та виливу, які надають всьому виробу елегантного характеру.
2СТАЛЕВИЙ КОРПУС
Корпус чайника міцний та виготовлений з міцної, стійкої до пошкоджень сталі. Для посилення ефекту він покритий шаром лаку, що надає пристрою унікального характеру.
3ПРАКТИЧНЕ ВИМІРЮВАННЯ
Smeg KLF03WHEU має індикатор рівня води на корпусі, тому одного погляду достатньо, щоб зрозуміти, чи потрібно наповнити чайник, чи можна одразу починати готувати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 171 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 099 ₴

