-9%










Соковитискач шнековий SMEG SJF01RDEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SMEG SJF01RDEU

ДИЗАЙН
Унікальний дизайн
Повільні соковижималки Smeg були розроблені з ретельною увагою до деталей. Результатом є унікальний прилад, створений за найвищими стандартами. Незважаючи на високу продуктивність, соковижималки серії SJF01 працюють неймовірно тихо. Ми також подбали про те, щоб включити унікальний стиль, натхненний естетикою 1950-х років.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СТИЛЬ ЖИТТЯ
Свіжі та корисні соки у вас під рукою
Повільна соковижималка Smeg використовує сік холодного віджиму, створюючи свіжий, концентрований напій з яскравими кольорами та ароматом автентичних інгредієнтів. Зробіть свій власний сік у затишку власного дому!

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Елементи та особливості
ОСНОВНА ЧАСТИНА
Корпус виготовлений з міцного пластику. Блискуча та стильна поверхня пристрою доступна в одному з чотирьох кольорів.
ХРОМОВАНА ОСНОВА
Стійка основа, оснащена нековзними ніжками.
КОРИГУВАННЯ КОНСИСТЕНЦІЇ
Триступеневий важіль дозволяє регулювати густоту соку.
ЧАША TRITAN™
Миска об'ємом 500 мл виготовлена з міцного матеріалу Tritan™ без вмісту бісфенолу А.
Носик із захистом від крапель
Носик з нержавіючої сталі запобігає забрудненню пристрою.
Обертовий кошик з чотирма щітками
Пластиковий кошик з чотирма силіконовими щітками гарантує ідеальне віджимання соку.
СУЦІЛЬНИЙ ВАЛ ШНЕКА
Надзвичайно міцний шнековий вал з двома лезами, виготовлений з ULTEM™.

НАГОРОДИ
Міжнародні нагороди
Високоякісна продукція Smeg отримала визнання в усьому світі. Наші тостери отримали кілька престижних міжнародних нагород.

SST™
Технологія м’якого віджимання SST™
Завдяки технології повільного вичавлювання™ оброблені інгредієнти зберігають всю свою поживну цінність. Соковижималка працює лише зі швидкістю 43 об/хв. Функція «Реверс» запобігає засміченню навіть при накопиченні великої кількості твердих частинок. Стандартне обладнання включає два ситечка для прозорого/густого соку, а також контейнери для м’якоті (1,6 л) та соку (1 л).



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 43 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.6 л |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Висота | 412.6 мм |
| Глибина | 170.6 мм |
| Ширина | 269.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 19 599 ₴

