


Індукційна варильна поверхня SMEG SIB2741D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна варильна поверхня SIB2741D Universale Black
Індукційна варильна поверхня Smeg SIB2741D Universale оснащена багатьма функціями, що спрощують приготування їжі. Вона має автоматичне розпізнавання каструлі, яке автоматично підлаштовується під її розмір. Вона також має функцію паузи, що дозволяє ненадовго перервати приготування, не вимикаючи варильну поверхню.
Варильна поверхня має чотири зони нагріву, кожна з дев'ятьма рівнями потужності. Це дозволяє вам регулювати температуру приготування відповідно до ваших потреб. Варильна поверхня також має функцію об'єднання зон Bridge.
Дизайнерська лінія / послуга:
- Колір: Чорний
- Оздоблення: Скло
- Дизайнерська лінійка: Універсальна
- Матеріал: Скло / Кераміка
- Тип керування: Сенсорне електронне керування
- Контроль слайдів: червоний
- Колір друку: сірий
Програми/Функції:
- Кількість індукційних зон: 4
- Таймер приготування: Автоматичне вимкнення
- Кількість зон нагріву "Booster": 4
- Вмикач/вимикач: Так
- Рівні потужності: 9
- Тип гнучких зон нагріву: Міст
- Таймер: 4
- Таймер: 1
- Звуковий сигнал закінчення роботи: Так
- Індикатор часу: Так
- Опція зниженого енергоспоживання: Так
- Варіант зниженої потужності - кроки: 1000, 1600, 2200, 2800, 3500, 6000, 7200 Вт
- Захист від пошкоджень: Так
Зони приготування:
4 зони:
- Передній лівий - 1,70 кВт (Booster 2,10 кВт), Ø 18 см
- Задній лівий - 1,70 кВт (Booster 2,10 кВт), Ø 18 см
- Задній правий - 1,70 кВт (Booster 2,10 кВт), Ø 18 см
- Передній правий - 1,70 кВт (підсилювач 2,10 кВт), Ø 18 см
- Підсилювач зони лівого мосту: 3,00 кВт
- Підсилювач зони правого мосту: 3,00 кВт
Технічні характеристики:
- Автоматичне налаштування залежно від розміру посудини: Так
- Автоматичне виявлення судин: Так, мін. 9 см
- Індикатор мінімального розміру судна: Так
- Захист від перегріву: Так
- Індикатор залишкового тепла: Так
- Захист від випадкового ввімкнення: Так
Ефективність / Енергетичний клас:
- Підключена потужність (Вт): 7200 Вт
- Напруга (В): 220-240 В
- Напруга 2 (В): 380-415 В
- Частота (Гц): 50/60 Гц
- Тип кабелю: однофазний та двофазний
- Довжина шнура живлення (см): 120 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 29 290 ₴

