




Телевізор Samsung UE50DU7172
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 647 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 1120.3 мм |
| VESA | 200 × 200 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Функції | |
| Мова меню | Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 19 530 ₴

