




Пральна машина автоматична Electrolux EW6SN526WP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ОТКРЫЙТЕ ДЛЯ ПРАЛЬНОЙ МАШИНЫ PERCEFT CARE
Одежда как новая благодаря SensiCare
Система SensiCare предотвращает слишком длительную стирку, адаптируя параметры цикла стирки до размера загрузки. Благодаря этому одежда дольше сохраняет привлекательный вид.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Звуковий сигнал, Відстрочка старту |
| Споживання води | 42 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма прання джинсів, Програма "Синтетика", Прання делікатних речей |
| Рівень шуму при пранні | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.65 |
- Ціна: 17 270 ₴


