




Пральна машина автоматична LG F2W9S902W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Контроль балансу, Захист від протікання, Відстрочка старту |
| Споживання води | 50 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма швидкого прання, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Економічна програм, Попереднє прання, Програма "Синтетика", Прання делікатних речей |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.44 |
- Ціна: 34 420 ₴







