

Електрочайник Delonghi KBOC 2001.W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeLonghi Icona Capitals KBOC2001.W
Вам подобаються стильні, унікальні прилади? Ймовірно, так, оскільки вас зацікавив чайник DeLonghi Icona Capitals KBOC2001.W. Пристрій оснащений глечиком об'ємом 1,7 літра, фільтром проти накипу та поворотною основою для додаткової зручності.
Чайник має дуже оригінальну форму та виконаний у ретро-стилі.
Завдяки індикатору рівня води ви можете швидко побачити, чи достатньо рідини в глечику.
Фільтр проти накипу вловлює частинки осаду та таким чином запобігає їх потраплянню в чашку разом з водою.
Поворотна основа дозволяє зручно користуватися чайником як правшам, так і лівшам.
Знайомтесь з чайником DeLonghi Icona Capitals KBOC2001.W
Стильний та елегантний
Кожен, хто гляне на чайник DeLonghi Icona Capitals KBOC2001.W, безсумнівно, одразу ж зверне увагу на його оригінальний та елегантний дизайн. Чайник, виконаний у нейтральних кольорах, стильно виглядатиме на будь-якій кухонній стільниці.
Правильна кількість води
Завдяки індикатору, розташованому під ручкою, ви швидко дізнаєтеся, чи в чайнику потрібна кількість води. Прозора панель із чітко позначеною шкалою допоможе вам налити саме ту кількість води, яка потрібна для вашого чаю.
Відсутність забруднення
Рано чи пізно кожен помічає вапняні відкладення на стінках свого чайника. Щоб запобігти потраплянню цих відкладень у чашку під час наливання окропу, DeLonghi Icona Capitals KBOC2001.W оснащений фільтром проти накипу в носику, який ефективно затримує ці частинки.
Зручність для кожного
Чайник має поворотну основу, що дозволяє легко користуватися ним як правшам, так і лівшам. Незалежно від того, як ви його повернете чи як розмістите, глечик щоразу щільно прилягатиме до основи.
Глечик великої місткості
Чайник має оптимальну місткість 1,7 літра. Це означає, що ви можете закип'ятити достатньо води, щоб приготувати кілька кав або чаїв одночасно, а також подавати гарячі напої гостям одночасно. DeLonghi Icona Capitals KBOC2001.W – чудове доповнення до будь-якого дому.
Автоматичний вимикач
Щойно вода закипить, чайник автоматично вимкнеться. Це означає, що вам не потрібно стежити за приладом або турбуватися про його перегрів. Це просте рішення підвищує безпеку та запобігає непотрібному споживанню енергії чайником DeLonghi Icona Capitals KBOC2001.W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 150 ₴

