


Електрочайник SMEG KLF05RDEU
Зручне та універсальне рішення
Завдяки пласкому дизайну очищення нагрівального елемента стає дитячою забавкою, що заощаджує ваш час та енергію, а також позбавляє вас клопоту з чищенням. Прихований нагрівальний елемент забезпечує безпечну роботу, мінімізуючи ризик перегріву чайника. А можливість закип'ятити навіть невелику кількість води означає, що ви не витратите жодної краплі даремно.
Автоматичне вимкнення
Не хвилюйтеся про бризки киплячої, бульбашкової води, коли ви наливаєте її в кухоль. Щойно ви знімете глечик з основи, чайник автоматично вимкнеться. Ця функція значно підвищує не лише вашу безпеку, але й економить енергію та зменшує ризик перегріву.
Довший термін служби пристрою
Насолоджуйтесь безпроблемним використанням вашого чайника протягом тривалого часу. Належний захист захищає пристрій від перегріву під час роботи. Це надзвичайно ефективний спосіб уникнути пошкодження пристрою, а також забезпечити вашу власну безпеку.
Безпечне використання
Ранкова метушня, втома – існує багато ситуацій, коли неуважність може призвести до пошкодження обладнання. Саме тому цей чайник оснащений перевіреним рішенням для захисту пристрою – функцією безпеки, яка запобігає його ввімкненню, коли в глечику немає води або її замало.
Захист від википання
Чайник має функцію автоматичного відключення, яка зупиняє роботу, щойно вода закипає. Ця функція ефективно захищає чайник від перегріву та, як наслідок, пошкодження. Це не лише продовжує термін служби приладу, але й позбавляє вас багатьох клопотів.
Стабільне налаштування
Чайник надійно стоїть на стільниці завдяки нековзній основі. Ця важлива особливість підвищує безпеку та запобігає ковзанню приладу, наприклад, у разі випадкового штовхання. Це забезпечує ефективний захист від перекидання чайника, а також запобігає подряпинам на стільниці.
Сталь та пластик
Чайник виготовлений з нержавіючої сталі та пластику, що надає йому стильного вигляду. Сталь міцна, а пластик забезпечує хорошу ізоляцію. Тож ви можете розраховувати на те, що чайник буде зручним у використанні та прослужить довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.8 л |
| Покриття нагрівального елементу | антипригарне покриття |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 399 ₴

