




Соковитискач шнековий Philips HR1889/70
Соковижималка, Philips, колекція Viva HR1889/70
Насолоджуйтесь здоровим соком щодня. Соковижималка Philips Slow Juicer – це найкраща соковижималка. Вона оснащена надзвичайно великим отвором для подачі, який дозволяє вичавлювати сік із цілих фруктів, овочів та листя. Вона промивається лише за 90 секунд.
- Корисні соки, багаті на вітаміни та клітковину.
- Розмір XL - стискання без розрізання.
- Безкоштовна електронна книга з рецептами.
- Просте керування та швидке очищення за 90 секунд.

Додаток із надихаючими рецептами корисних та смачних соків
Завантажте наш безкоштовний додаток Philips Healthy Drinks. Він містить безліч смачних рецептів соків та натхнення. Ви дізнаєтеся, як готувати детокс-напої, енергетичні напої та навіть соки, що сприяють спокійному сну. Ви також отримаєте детальну інформацію про харчову цінність.

Вичавіть сік з усіх ваших улюблених фруктів, включаючи гранати
Розкрийте поживні речовини з фруктів та овочів, вичавлюючи до 80% їхнього вмісту*. Чудова соковижималка для листової зелені.

Широкий отвір для виробу - 70 мм
Тепер ви можете заощаджувати час і готувати сік швидше — більшість фруктів та овочів поміщаються в соковижималку без необхідності нарізати. Просто помістіть їх у надвеликий 70-міліметровий отвір для подачі та насолоджуйтесь поживним напоєм щодня!

Знімні частини можна мити в посудомийній машині
Завдяки унікальній конструкції, нова соковижималка швидко збирається та використовується. Вона також легко розбирається та швидко очищується. Усі знімні частини можна мити в посудомийній машині, що робить очищення ще простішим після щоденного приготування соку.

Технологія QuickClean з мікроситом, яке легко очищається
Завдяки технології QuickClean, включаючи наше мікросито, яке легко очищається. Усі деталі легко знімаються та промиваються.

Зі склепінням для підтримки чистоти стільниць
Ваша кухонна стільниця залишатиметься чистою та охайною завдяки нашому вбудованому крапельному стоп-сигналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 70 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 0.75 л |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Резервуар для макухи | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 361 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
- Ціна: 7 799 ₴




