
Телевізор Xiaomi TV A Pro 55 2025
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 74 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Висота | 715 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Ширина | 1226 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | Для спутниковой антенны |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
| Мова меню | Російський |
- Ціна: 24 990 ₴


