



Тостер Philips Eco Conscious Edition HD2640/10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 830 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Висота | 199 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 990 ₴















