



Тостер SMEG TSF02SSEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тостер Smeg TSF02SSEU крупним планом
1ПРОСТОРНІ КИШЕНІ
У тостері Smeg TSF02SSEU можна приготувати не лише тонкі скибочки хліба, а й навіть розігріти половинки булочок – функціональність пристрою забезпечують широкі кишені для тостів.
2УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ
Тостер має хромовані деталі, які додають елегантності загальному вигляду – основа з нековзними ніжками та ручка для регулювання рівня підсмажування.
3ФАРБОВАНА СТАЛЬ
Прилад Smeg TSF02SSEU доступний у широкому асортименті відтінків на вибір – міцний сталевий корпус покритий різнокольоровою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 4 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 394 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 10 380 ₴

