




Блоковий конструктор LEGO Harry Potter Замок Гоґвортс: Велика зала (76435)
LEGO® Harry Potter™ Замок Гоґвортс™: Велика зала 76435
Насолоджуйтесь чарівною вечерею у Великій залі замку Гоґвортс™. Помилуйтеся свічками, що сяють, та помилуйтеся ілюзією раю. Перейдіть внутрішній двір і спустіться сходами, щоб знайти таємний вхід до підземелля. Дослідіть портрети в коридорі або відпочиньте у вітальні Гафелпафу™. Потім допоможіть Гаррі Поттеру™ та Герміоні Ґрейнджер™ сховатися від гірського троля у ванній кімнаті!

Особливості та функції
Багато деталей та елементів
Маленькі чарівники, відьми та маґли можуть приєднатися до учнів та вчителів у Великій залі з цим набором LEGO Harry Potter (76435). Це чарівний подарунок для шанувальників Гаррі Поттера віком від 10 років. Ця найбільша діорама Великої зали LEGO сповнена реалістичних деталей, включаючи плавучі свічки та ефект неба. Відкрийте для себе внутрішній двір та підземелля з таємним входом, а також три деталізовані кімнати – ванну кімнату, коридор та спільну кімнату Гафелпафу™ – які висуваються для зручної гри.

11 мініфігурок
Цей колекційний набір містить 11 персонажів, зокрема Гаррі Поттера, Рона Візлі, Герміону Ґрейнджер, Албуса Дамблдора, професора Квірела, Ліанну, Дафну Ґрінґрасс, Террі Бутса, професора Вектор, Товстого Чернеця та Гірського Троля. Також є п'ять із 14 випадкових колекційних портретів Гоґвортсу, які можна повісити. Цей набір є частиною колекції модульних наборів LEGO Harry Potter (продаються окремо), які можна комбінувати для створення найдетальнішої діорами Гоґвортського замку, коли-небудь побудованої з кубиків LEGO.

Вміст та розміри коробки
Коробка містить 1732 деталі, включаючи 11 мініфігурок, аксесуари та інструкції зі складання.
Модель замку має висоту 40 см, ширину 44 см та глибину 21 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 1732 шт. |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Замки |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 480 мм |
| Довжина упаковки | 523 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 899 ₴

