
Саундбар з бездротовим сабвуфером Denon DHT-S517

Насолоджуйтесь вражаючим об'ємним звуком, налаштованим майстрами аудіо Denon . Він забезпечує реалістичне кінематографічне враження, потужні баси, кришталево чисті діалоги та об'ємний звук 3.1.2 .

Смуга може підключатися до інших пристроїв через Bluetooth . Ця функція дозволяє вам з’єднати DTH-S517 з вашим телефоном та відтворювати музику, якою ви можете керувати дистанційно.

Завдяки технології Denon Dialogue Enhancer у DHT-S517 діалоги у фільмах завжди будуть розбірливими. Ця функція має три попередньо встановлені режими, тому незалежно від того, чи дивитеся ви новини, чи бойовик, ви не пропустите жодного слова.

DHT -S517 сумісний зі Smart, HD та 4K телевізорами. За допомогою кабелю HDMI, що входить до комплекту, ви можете підключити телевізор до DHT-S517 через зворотний аудіоканал HDMI (ARC) . Пристрій пропонує чотири режими звуку для будь-якої нагоди: режим фільму, режим музики, режим Pure та нічний режим.

Усуває обробку об'ємного звуку та усуває характеристики, пов'язані з режимами «Фільм», «Музика» або «Ніч», забезпечуючи чисте прослуховування .

Denon DTH-216 постачається з кабелем HDMI для передачі аудіо та відео, оптичним кабелем та кабелем живлення для саундбара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вид товару | Саундбар |
| Тип | Бездротовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага проектора | 3.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1030х57х105 mm |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 184х343х295 mm |
| Інтерфейси | USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Повна вихідна потужність | 340 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Основні атрибути | |
| Кількість каналів | 3.1 |
| Тип сабвуфера | Активний бездротовий сабвуфер |
- Ціна: 15 400 ₴

