




Портативна колонка Bang & Olufsen Beolit 20 Black Anthracite
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bang & Olufsen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 52 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 36 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 162 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Стан | Нове |
- Ціна: 24 720 ₴






