


Телевізор Philips 24PHS6808/12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| HD-формат | 720р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 352 мм |
| Глибина | 154 мм |
| Ширина | 546 мм |
| VESA | 75 x 75 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| запис телепередач | Да |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM, NTSC |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Стан | Нове |
| Тип покриття екрану | Глянцевий (матовий) |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 11 910 ₴


