



Миша Logitech MX Anywhere 3S Graphite (910-006929)

MX Anywhere 3S — це компактна бездротова миша, відома своєю винятковою продуктивністю, швидкістю та комфортом. Її було оновлено, вона має надтихе клацання та новий сенсор для точної роботи на будь-якій поверхні.

Цей пристрій неймовірно універсальний і може використовуватися на будь-якій поверхні, включаючи скло. Його сенсор з роздільною здатністю 8K DPI гарантує точність, що дозволяє легко працювати з екранами високої роздільної здатності.
*Ілюстративне фото, пропозиція включає мишку графітового кольору.

Ці кнопки, оснащені технологією Quiet Clicks, працюють надзвичайно тихо. Вони працюють майже безшумно та допомагають підвищити концентрацію.
*Ілюстративне фото, пропозиція включає мишку графітового кольору.

Оснащене технологією MagSpeed, колесо прокручування значно швидше та точніше, ніж у мишей початкового рівня. Воно дозволяє перемикатися між двома режимами: прокручування одним клацанням миші або прокручування зі швидкістю до 1000 рядків за секунду.
*Ілюстративне фото, пропозиція включає мишку графітового кольору.

MX Anywhere 3S дозволяє безперешкодно працювати на трьох різних пристроях, незалежно від того, чи використовуєте ви Windows, macOS, Chrome OS чи Linux . Більше того, ви також можете передавати дані між цими пристроями, просто копіюючи та вставляючи текст, зображення або файли.
*Ілюстративне фото, пропозиція включає мишку графітового кольору.

Наша миша – це втілення безперебійного підключення! Виготовлена досконало з дотриманням суворої сертифікації Intel Evo , вона гарантує оптимальне та надійне бездротове з’єднання Bluetooth.

Відчуйте блискавично швидку зарядку та неймовірний час роботи від акумулятора до 70 днів. Просто підключіть його до порту USB-C, і ви готові до роботи ! Всього за одну хвилину ви можете отримати повні три години роботи. З повністю зарядженим акумулятором ви можете працювати до 70 днів.
*Ілюстративне фото, пропозиція включає мишку графітового кольору.

Миша LOGITECH MX Anywhere 3S доступна у трьох кольорових варіантах. Ви можете вибрати рожевий, світло-сірий та графітовий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 34 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Тип | Миша |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 99 (кг) |
- Ціна: 3 900 ₴

