




Миша Logitech MX Anywhere 3S Rose (910-006931)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 34 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Тип | Миша |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 65 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 99 (кг) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 940 ₴





