

Індукційна варильна поверхня Beko HII64200MT
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7400 Вт |
| Таймер | Так |
| Електропідпал | Ні |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 570 ₴






