



Мультипіч Tefal Easy Fry Max EY245310
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Tefal EY245310 Чорний
Фритюрниця з гарячим повітрям Tefal EASY FRY MAX дозволяє смажити здорову їжу з невеликою кількістю олії або взагалі без неї та є обов'язковою річчю на будь-якій кухні, яка серйозно ставиться до здорового приготування їжі. Вона споживає менше енергії та є чудовою компактною альтернативою стандартній духовці – навіть на дуже маленьких кухнях.

Основні переваги:
- фритюрниця з гарячим повітрям для здоровішої їжі з невеликою кількістю олії або без неї
- 10 автоматичних програм (картопля фрі, курка, стейк, риба, десерти, піца, нагетси, овочі, креветки, бекон)
- велика місткість 5 л
- інтуїтивно зрозуміла цифрова панель керування
- регулювання температури 80 °C - 200 °C
- зручний таймер
- функція сушіння
- Кошик і сітка можна мити в посудомийній машині

Додаткова інформація:
- вхідна потужність: 1500 Вт
- розміри: 37,5 x 32,4 x 27,3 см
- місткість: 5 л
- плита для гриля з литого під тиском алюмінію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Місткість картоплі | 1200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 324 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 4 530 ₴

