




Монітор LG 27GR75Q-B
![Монітор LG UltraGear 27GS75Q-B 27 2560x1440px IPS 200Hz 1 ms [GTG] із зображенням гри, що запущена на екрані (опис)](https://www.avans.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832573/storage_app_opisy2_lg_2025968/1.jpg)
Монітор LG UltraGear 27GS75Q-B розроблений для геймерів, які вимагають швидкості та точності. Завдяки частоті оновлення 180 Гц , яку можна розігнати до 200 Гц, зображення оновлюються з вражаючою плавністю, роблячи кожну дію на екрані більш чутливою та надаючи гравцям цінну перевагу в динамічних іграх.
![Автомобільна графіка LG UltraGear 27GS75Q-B 27 2560x1440px IPS 200Hz 1ms [GTG] демонструє переваги частоти оновлення 180 Гц та плавного часу відгуку](https://www.avans.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832573/storage_app_opisy2_lg_2025968/2.jpg)
Завдяки часу відгуку 1 мс ( GtG ), монітор практично усуває ореоли та затримки, забезпечуючи ще точнішу передачу рухів. Широкі кути огляду 178° як по вертикалі, так і по горизонталі , досягнуті завдяки IPS-панелі , дозволяють насолоджуватися яскравим зображенням незалежно від кута, під яким ви дивитеся на екран. Це рішення ідеально підходить для ігор або перегляду фільмів з близькими.
![Монітор LG UltraGear 27GS75Q-B 27 2560x1440px IPS 200Hz 1 мс [GTG] із зображенням гри на екрані, розділеному навпіл, причому одна половина блимає, матриця часу відгуку, кути огляду](https://www.avans.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832573/storage_app_opisy2_lg_2025968/3.jpg)
Монітор пропонує технологію HDR10 та широку кольорову гаму з охопленням 99% sRGB . Це гарантує, що зображення будуть насиченими деталями, а кольори відображатимуть саме те, що задумали розробники ігор. Матове покриття екрана усуває відблиски, дозволяючи вам повністю зосередитися на грі навіть у добре освітлених приміщеннях. Яскравість до 300 ніт у поєднанні з роздільною здатністю QHD ( 2560 x 1440 пікселів ) робить кожну деталь чіткішою, а динамічні сцени ще цікавішими.
![LG UltraGear 27GS75Q-B 27 2560x1440px IPS 200Hz 1 ms [GTG] зображення робота на фоні з полум'ям кольори роздільна здатність HDR10 яскравість](https://www.avans.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832573/storage_app_opisy2_lg_2025968/4.jpg)
LG UltraGear 27GS75Q-B підтримує технології AMD FreeSync та NVIDIA G-SYNC , які усувають заїкання та розриви зображення. Синхронізація монітора з відеокартою забезпечує стабільне та плавне зображення незалежно від частоти кадрів , що надзвичайно важливо для динамічних ігор.
Монітор було розроблено з урахуванням комфорту користувача. Майже безрамковий дизайн з трьох боків не лише візуально збільшує простір, але й надає екрану стильного вигляду. Регульована підставка дозволяє регулювати висоту на 110 мм , повертати екран на 90° ( pivot ) та нахиляти його вгору на 15° та вниз на 5° залежно від ваших потреб. Для тих, хто віддає перевагу настінному кріпленню, монітор підтримує стандарт VESA 100 x 100 мм .
![Монітор LG UltraGear 27GS75Q-B 27 2560x1440px IPS 200Hz 1 мс [GTG] у різних знімках: спереду, збоку та вертикально, з опцією регулювання стандартної бази VESA](https://www.avans.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832573/storage_app_opisy2_lg_2025968/6.jpg)
LG UltraGear 27GS75Q-B оснащений низкою функцій, що підвищують комфорт та ефективність гри. Dynamic Action Sync зменшує затримку введення, забезпечуючи блискавично швидку реакцію в динамічних ситуаціях. Стабілізатор чорного допомагає виявляти ворогів, прихованих у тіні, а перехрестя прицілу підвищує точність у шутерах від першої особи. Крім того, лічильник FPS надає інформацію про частоту кадрів у режимі реального часу, допомагаючи оптимізувати налаштування обладнання.
![Монітор LG UltraGear 27GS75Q-B 27 2560x1440px IPS 200Hz 1 мс [GTG], чотири ігрові кадри, що демонструють роботу функції Dynamic Action Sync для геймерів, перехрестя стабілізатора чорного кольору Crosshair, лічильник FPS](https://www.avans.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832573/storage_app_opisy2_lg_2025968/7.jpg)
UltraGear 27GS75Q-B також може похвалитися функціями, які піклуються про ваш зір. Технологія Flicker-Free усуває мерехтіння, зменшуючи навантаження на очі, щоб ви могли грати довше. Режим читання ще більше зменшує випромінювання синього світла, сприяючи здоровому зору під час роботи, читання або нічних ігор.
![Монітор LG UltraGear 27GS75Q-B 27 2560x1440px IPS 200Hz 1ms [GTG] зі сценою відеогри з персонажем лучника, фон зображення складається з фіолетових смуг та логотипу з лівого боку, захист очей, мерехтливе синє світло](https://www.avans.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/68/6832573/storage_app_opisy2_lg_2025968/8.jpg)
Функція OnScreen Control дозволяє легко керувати налаштуваннями монітора за допомогою інтуїтивно зрозумілого меню, в якому можна переміщатися за допомогою миші та клавіатури. Користувачі можуть швидко налаштувати основні параметри, такі як яскравість і контрастність , а також використовувати спеціальну клавішу для швидкого доступу до вибраних функцій. Завдяки низці роз'ємів, включаючи DisplayPort , HDMI та роз'єм для навушників, монітор бездоганно інтегрується з ПК та консолями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 291 мм |
| Ширина | 614 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
- Ціна: 11 450 ₴




