




Пароочисник Karcher SC 3 Deluxe (1.513-430.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Оберіть високий тиск для швидкого видалення бруду
Пара високого тиску ефективно видаляє бруд. Тому оберіть модель з вищим тиском, що зробить пароочисник більш ефективним та результативним.

Оберіть потужніший пароочисник для ефективного видалення бруду
Хочете, щоб ваш пароочисник працював ефективно та результативно? Оберіть модель високої потужності. Потужність цього відпарювача становить 1900 Вт, що забезпечує комфортне використання.

Доливайте воду рідше завдяки великій місткості резервуара
Щоб зменшити потребу в доливанні води під час роботи, оберіть модель з великим баком. Бак для води цієї пароварки вміщує цілий 1 літр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Тип прибирання | Парою |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 361 мм |
| Глибина | 282 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Додаткова комплектація | Подовжувальні трубки, Парова насадка для підлоги, Щілинна насадка |
| Об'єм котла (бака для води) | 1 л |
| Особливості | Регулювання сили пари, Можливість доливання води |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск пари | 3,5 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 10 800 ₴

