


Робот-пилосос з вологим прибиранням Karcher RCV 3 (1.269-620.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
class="js-widget_holder static_configuration dbclick_edit static_widget layer_element">
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Захист від падіння зі сходів | Так |
| Режими руху | уздовж стін, по спіралі, назад-вперед, загзагом, автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.7 кг |
| Висота робота-пилососа | 94 мм |
| Глибина робота-пилососа | 350 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 120 ч |
- Ціна: 13 910 ₴




