-9%






Електрочайник SMEG KLF05PKEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе електричний чайник Smeg KLF05PKEU
Культовий дизайн у новому виданні
Незважаючи на надзвичайно легку вагу та компактний розмір, Smeg KLF05PKEU може похвалитися високою потужністю та всіма функціями стандартного чайника. Його розміри, лише 200 x 200 x 152 мм, роблять його придатним навіть для найменших кухонь або інших кімнат з обмеженим простором. Ця культова модель Smeg — це більше, ніж просто чайник. Це дизайнерський аксесуар, який додасть характеру вашому простору!
Для любителів вінтажу
Унікальний вигляд електричного чайника Smeg KLF05PKEU підкорить серце будь-якого любителя ретро-стилю! Дизайн натхненний чарівними кухонними приладами 1950-х років, але він бездоганно поєднується як із сучасними, так і з більш класичними інтер'єрами. Його гладка, елегантна поверхня надає чайнику винятково елегантного вигляду, одразу привертаючи увагу.
Для вашого комфорту
Завдяки функціональним рішенням, реалізованим у Smeg KLF05PKEU, приготування кави чи чаю щодня стане справжнім задоволенням! Нековзка поворотна основа дозволяє розташувати чайник під будь-яким кутом та підвищує його стійкість. Зручне ручне відкривання на 80 градусів забезпечує комфортне наповнення без ризику опіків. Коли вода досягає потрібної температури, чайник автоматично завершує цикл і вимикається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.8 л |
| Покриття нагрівального елементу | антипригарне покриття |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 399 ₴

