-9%






Електрочайник SMEG KLF05PBEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний чайник Smeg KLF05PBEU крупним планом
1ПОДВІЙНІ СТІНИ
Корпус пристрою Smeg KLF05PBEU складається з двох шарів – внутрішній виготовлений зі сталі, яка підтримує високу температуру води, а зовнішній покритий пластиковим покриттям, що захищає від опіків.
2ПРАКТИЧНІ ДЕТАЛІ
Поворотна основа та ергономічна ручка забезпечують комфортне використання. Однак, завдяки хромованому покриттю, вони також служать декоративними деталями.
3СТАЛЕВИЙ ПЕРЕМИКАЧ
Модель Smeg KLF05PBEU оснащена важелем з нержавіючої сталі з круглою ручкою – вона використовується для зручного ввімкнення чайника.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.8 л |
| Покриття нагрівального елементу | антипригарне покриття |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 999 ₴

