-9%








Індукційна варильна поверхня Samsung NZ64B6056GK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Выбранные функции
Wi-Fi подключение
Возможность дистанционного мониторинга работы варочной поверхности в приложении SmartThings**.
Slim Fit
Доска с более тонкой структурой позволяет создать дополнительное пространство для хранения на кухне*.
Сенсорное управление
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 48 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість температурних режимів | 15 |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 26 599 ₴


