


Настінне кріплення для телевізора Silver Monkey UT-300
Silver Monkey UT-300 – це універсальне кріплення для телевізора, яке дозволяє закріпити телевізор на стіні. Його міцний та ергономічний дизайн економить місце на підставці для телевізора. UT-300 – це універсальне рішення для телевізорів та моніторів, сумісних із VESA.
Технічні характеристики:
- Тип: Настінний
- Максимальний розмір телевізора: 80 дюймів
- Максимальне навантаження: 45 кг
- Регулювання: Вертикально
- Стандарт VESA: 200x200; 300x200; 300x300; 400x200; 400x300; 400x400; 600x600
- Мінімальна відстань від стіни: 20 мм
- Колір: Чорний
- Висота: 418 мм
- Ширина: 650 мм
- Комплектація: Кріпильні елементи; Набір гвинтів
- Код товару: Silver Monkey UT-300 | SMA182 | [*(1162816)*]
Переваги:
✔ Максимальне навантаження : Кріплення може безпечно витримувати телевізори вагою до 45 кг.
✔ Стандарт VESA : Кріплення відповідає стандарту VESA (400x400; 400x200; 200x200; 300x300; 400x300; 300x200; 600x600), що гарантує широку сумісність з різними моделями телевізорів.
Міцна та ергономічна конструкція
Silver Monkey UT-300 – це міцне настінне кріплення для телевізорів та моніторів діагоналлю до 80 дюймів та вагою до 45 кг. Сталева конструкція кріплення забезпечує стійкість та надійне кріплення телевізора, запобігаючи вібраціям та нещільним деталям. Сталева конструкція гарантує безпеку встановленого телевізора та довговічну надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Monkey |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 418 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 549 ₴

