




Монітор HP OMEN 27q (780H4E9)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обратите внимание на каждую деталь

Чрезвычайно гладкое и четкое изображение
HP Omen 27Q - монитор, который непременно порадует каждого геймера. Его 27-дюймовый экран с разрешением 2560 x 1440 пикселей обеспечивает непревзойденное качество изображения. Каждый пиксель четкий и точный, что позволяет увидеть даже мельчайшие детали в играх и фильмах. А если для вас важен плавный процесс игры, частота обновления 165 Гц и время отклика 1 мс [GtG] сделают игры невероятно плавными, а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 7.41 кг |
| Висота | 523 мм |
| Глибина | 223 мм |
| Ширина | 614 мм |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 10000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.23 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 14 720 ₴



