



Монітор Xiaomi Monitor A24i (ELA5444EU)
Надзвичайно чіткий контент у форматі Full HD
Відкрийте для себе світ деталей та насолоджуйтесь чітким зображенням у будь-якій ситуації! Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 відображає чіткі деталі та підтримує широкий спектр контенту, оживляючи фільми, ігри та проекти на екрані. Насолоджуйтесь комфортним переглядом, не пропускаючи жодної деталі. Це універсальний формат, який підходить для будь-якої програми!
Реалістичне та природне зображення
Дивіться контент у кінематографічному форматі
Побалуйте себе кінематографічними враженнями, не виходячи з дому! Монітор 16:9 заповнить ваше поле зору та занурить вас у динаміку фільмів та ігор. Крім того, ви отримаєте більше місця на робочому столі, що зробить роботу приємнішою та комфортнішою. Насолоджуйтесь чудовими розвагами та ще більш продуктивною роботою!
Завантажте зображення високої якості
Попрощайтеся з мерехтінням екрана
Бережіть свій зір і краще спіть
Подбайте про свій зір і добре висипайтеся! Оберіть монітор із фільтром Low Blue Light, який зменшує шкідливе синє світло. Це зменшить навантаження на очі та забезпечить вам комфортніший перегляд, особливо ввечері. Насолоджуйтесь кращим сном, навіть якщо ви працюєте або граєте допізна. Це чудовий вибір, який приносить лише переваги!
Палітра з 16,7 мільйонів кольорів
Відчуйте безпрецедентну глибину зображення з палітрою з 16,7 мільйона кольорів. Відкрийте для себе насичені деталі та реалістичні відтінки, які оживляють кожне зображення. Ідеальне відтворення кольорів забезпечує комфортний робочий процес, захоплюючий перегляд та професійну якість зображення, що ідеально підходить як для роботи, так і для відпочинку.
Більше місця для контенту
Вузька рамка монітора означає більший екран у компактному корпусі! Це створює відчуття повного занурення, оскільки зображення здається безмежним. Пориньте у захопливий ігровий процес, відчуйте гострі відчуття кінематографічного досвіду або працюйте ефективніше на кількох моніторах. Отримайте більше місця для свого контенту та насолоджуйтесь кожною деталлю!
Оптимальний кут нахилу
Завдяки можливості регулювання кута нахилу екрана ви можете легко налаштувати його на рівень своїх очей, усуваючи відволікаючі відблиски та забезпечуючи оптимальний огляд. Це означає комфортний перегляд та зменшення навантаження на очі, незалежно від того, чи сидите ви за столом, чи затишно влаштувавшись на дивані. Насолоджуйтесь комфортом вашого екрану!
Насолоджуйтесь плавним та чітким зображенням
Завдяки DisplayPort якість зображення значно покращиться! Грайте в ігри з вищою роздільною здатністю та насолоджуйтесь вражаюче плавними сценами. Фільми набудуть реалістичності завдяки покращеній контрастності та яскравості. Ви побачите більше деталей, яскравіші кольори та просто краще, цікавіше зображення, що зробить ваші розваги ще приємнішими!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 2.98 кг |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 6 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 080 ₴

