




Монітор Samsung Odyssey G5 C34G55TW (LC34G55TW)
Пориньте в гру з монітором Odyssey 1000R, панель якого ідеально відповідає кривизні людського ока для максимального занурення та мінімального навантаження на очі.

Приголомшлива роздільна здатність
Відтепер ваші ігри будуть неймовірно реалістичними. Завдяки щільності пікселів, яка в 1,7 раза перевищує Full HD, роздільна здатність WQHD забезпечує неймовірно деталізоване та чітке зображення. Насолоджуйтесь повнішим зображенням із більшим простором для всіх подій.

Експрес-частота оновлення 165 Гц
Більш ніж удвічі збільште частоту кадрів з Odyssey G5. Завдяки надзвичайно плавній частоті оновлення 165 Гц ви ніколи не захочете повертатися до традиційного екрана.

Блискавично швидкий час відгуку 1 мс
Частка секунди може бути вирішальною між поразкою та перемогою. Завдяки часу відгуку 1 мс ви можете бути впевнені, що отримуєте інформацію так швидко, як це технологічно можливо.

AMD FreeSync Преміум
Плавний ігровий процес без зусиль. AMD FreeSync Premium пропонує технологію адаптивної синхронізації, яка зменшує розриви екрана, заїкання та затримку введення. Компенсація низької частоти кадрів забезпечує плавне відтворення кожної сцени.

Дійсно реалістичне зображення з HDR10
Відкрийте для себе таємниці, приховані в тінях, з глибокими чорними кольорами, яскравими білими кольорами та неймовірно деталізованою роздільною здатністю завдяки неймовірній технології HDR10.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 1.4 |
| Вхід/Вихід | USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Ширина | 806 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 2500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 3440х1440 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 13 400 ₴






