




Холодильник з морозильною камерою Siemens KF96NAXEA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 605 л |
| Об'єм морозильної камери | 200 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Винна камера | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Так |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Енергоспоживання | 333 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1830 мм |
| Глибина | 731 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
- Ціна: 89 150 ₴











