




Телевізор LG 65UR7800LK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светодиодный дисплей — это новая версия ЖК-технологии. Он позволяет подсвечивать матрицу в избранных местах, чтобы четко показать черный цвет и отдать более насыщенные цвета. Почувствуйте себя в центре событий! Велика диагональ телевизора гарантирует вам отличное визуальное впечатление. Эту модель телевизора можно разместить на встроенных подставках или закрепить на стене Благодаря этому приемник можно повесить в любом месте комнаты, даже если у вас нет комода.
Разрешение 4K благодаря огромному количеству пикселей на матрице удивит
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Формат екрану | 16:9 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 21.4 кг |
| Висота | 838 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Ширина | 1454 мм |
| VESA | 300 × 300 |
| Вага без підставки (кг) | 21.4 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримувані формати | WMA, MP3 |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL, NTSC |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 37 160 ₴


