




Телевизор LG 43NANO81T6A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LG 43NANO81T3A 43" LED NanoCell 4K UHD WebOS TV ThinQ AI TV
Телевизор LG 43NANO81T3A — это 43-дюймовый светодиодный телевизор NanoCell 4K UHD с технологией WebOS и ThinQ AI. Он оснащен технологией HDR, Bluetooth и NanoCell.
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ
- Панель: LED
- Частота обновления: 60 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | webOS |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 564 мм |
| Глибина | 57.7 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 26 230 ₴





