




Телевизор LG 43QNED80T6A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевизор LG 43QNED80T6A

Откройте для себя новое измерение качественного отдыха
Огромный LG QNED обеспечивает отображение максимально живых четких цветов. Телевизор оснащен новым чипсетом и зонами затемнения, что помогает всем пикселям оставаться четкими.
Особенности LG QNED


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | webOS |
| Розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 565 мм |
| Глибина | 29.7 мм |
| Ширина | 968 мм |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MP3, WMA |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S2 |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 30 050 ₴



