


Індукційна варильна поверхня Siemens ED631BSB5E
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна варильна поверхня Siemens ED 631BSB5E із сенсорним керуванням
- КомбіЗона
- Сенсорне керування
- Підсилювач потужності
- Індукційна технологія
Швидко, безпечно та легко очищується: технологія Siemens powerInduction
Миттєво гаряче. Миттєво холодне. Скористайтеся перевагами технології Siemens powerInduction. Тепло подається безпосередньо до посуду та його вмісту через індукційні котушки, без нагрівання варильної поверхні. Це означає: короткий час нагрівання, підвищену безпеку та легке очищення варильної поверхні.
Точність, простота та інновації: touchControl
Сенсорне керування TouchControl робить керування духовкою неймовірно зручним. Просто покладіть палець на панель керування на скляній передній панелі приладу.
Технічні дані:
- Сенсорне керування touchControl
- Безрамна з декоративним вирізом
- комбіЗона
- 4 індукційні зони приготування
- Функція перезапуску
- Функція швидкого запуску
- Таймер з функцією вимкнення для кожного поля
- Звуковий сигнал закінчення роботи
- 17 рівнів потужності
- Електронне виявлення присутності судна
- Функція керування живленням
- Безпечний таймер-перемикач
- Захист від дітей
- Двоступеневий індикатор збереження тепла
- Головний вимикач
- Функція PowerBoost для всіх зон нагріву
- Потужність та розміри індукційних конфорок: 1 x Ø 190 мм, 210 мм, 2,2 кВт (макс. потужність 3,7 кВт) Індукція; 1 x Ø 210 мм, 190 мм, 2,2 кВт (макс. потужність 3,7 кВт) Індукція; 1 x Ø 145 мм, 1,4 кВт (макс. потужність 2,2 кВт) Індукція; 1 x Ø 180 мм, 1,8 кВт (макс. потужність 3,1 кВт) Індукція
- Монтажні розміри: (В/Ш/Г) 51 мм x 560 мм x 490 мм
- Розміри пристрою (ВxШxГ, мм): 51 x 592 x 522
- Мінімальна товщина стільниці: 30 мм
- Довжина кабелю (1,1 м)
- Кабель живлення в комплекті
- Підключена потужність: 6,9 кВт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Таймер | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 24 900 ₴

