


Мінімийка високого тиску Karcher K 6 Special Home (1.168-509.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення

Оберіть пральну машину середнього класу для більшої зручності та ефективності
Ця мийка високого тиску поєднує компактний розмір з високою ефективністю. Вона ідеально підходить для миття як автомобілів, так і навколишньої території.

Для видалення сильних забруднень оберіть мийку високого тиску.
Високий тиск гарантує ефективніше видалення бруду. Якщо ви плануєте регулярно використовувати мийку високого тиску, оберіть цю модель з тиском 160 бар.

Зосередьтеся на хорошій продуктивності
Продуктивність 600 л/год забезпечує ефективне видалення стійкого бруду та швидше очищення. Це дозволяє ефективно та швидко очищати великі поверхні.

Легко підключіть шланг за допомогою швидкоз'єднувача Quick Connect
Важко підключити шланг високого тиску? Купіть мийку високого тиску з швидкороз'ємним з'єднувачем. Цей з'єднувач робить підключення та від'єднання шланга швидким та простим.

Збільште термін служби насоса, використовуючи водяний фільтр
Водяний фільтр захищає насос мийки високого тиску від забруднень, значно продовжуючи термін служби пристрою.

Оберіть надійне охолодження для подовження терміну служби двигуна
Сучасний двигун з водяним охолодженням подовжує термін його служби та знижує рівень шуму. Перш ніж вода буде використана для очищення, вона обтікає корпус двигуна, ефективно розсіюючи тепло.

Видаляє найстійкіші забруднення за допомогою роторної насадки
Комплект містить роторну насадку, яка ефективно видаляє стійкий бруд з поверхонь, стійких до високого тиску. Вона легко видаляє мох з гранітної бруківки.

Збільште термін служби насоса, використовуючи водяний фільтр
Водяний фільтр захищає насос мийки високого тиску від забруднень, значно продовжуючи термін служби пристрою.

Виберіть відповідний потік безпосередньо на спусковій трубі
Форсунка Vario Power дозволяє легко регулювати струмінь. Вона пропонує три типи струменя: легкий, середній та сильний, а також можливість запуску подачі миючого засобу.

Забезпечте комфорт роботи завдяки довгому шлангу
Щоб зробити роботу з мийкою комфортнішою, ця модель оснащена 10-метровим шлангом. Це дозволяє мити більші поверхні без необхідності постійно переміщувати пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Живлення | Мережа 220В |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.5 кг |
| Висота | 968 мм |
| Глибина | 404 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
- Ціна: 27 700 ₴

