


Фен-щітка BaByliss AS950E

Плойка для волосся AS950E

Фен BaByliss Big Hair Dual Hot Air
Styler – це обертовий
фен, розроблений для ідеального
та професійного сушіння
волосся всіх типів.
!
ВІДКРИЙТЕ ПЕРЕВАГИ AS950E
обертові щітки (
діаметром 50 мм та 40 мм)
Двонаправлені
щітки:
Керамічна щітка обертається
, а м’які щетинки ніжно
утримують, контролюють
та розгладжують волосся , без зусиль
імітуючи
професійну укладку феном у салоні.


Іонізація:
Іонна технологія вивільняє
кондиціонуючі іони, які
контролюють
пухнастість і збільшують блиск
під час укладання.

Отримай свій образ
Існує багато способів самовираження, і BaByliss може допомогти вам у цьому.
Кожен з нас унікальний, а доглянуте волосся робить
нас красивішими. Вам не потрібно змінювати свій стиль — BaByliss
перетворюється для вас, щоб ви могли бути собою.
НАТХНЕННЯ ТА НАДХОНЕННЯ
Ваш стиль унікальний і неповторний – як і ви самі.
Кожна ваша зміна надихає. Вас ніщо не обмежує.
Прогулянки з друзями, робота, кава – де б ви не були,
ви почуваєтеся комфортно та добре.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 650 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип управління | Механічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Керамічне покриття | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр щітки, мм | 40 мм/50 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 730 ₴

