
Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Icona Vintage ECOV 311.BK
DeLonghi ECOV311.BK ВІНТАЖНА ІКОНА
Оберіть свій смак або бажану подушку та приготуйте насичений, ніжний еспресо з ідеальною пінкою.
Приготуйте широкий асортимент молочних напоїв за допомогою ручної системи капучино.
Додайте своїй кухні ексклюзивного, вишуканого вигляду з дизайном Icona Vintage у елегантному матовому чорному кольорі.
Ікона вінтажу! Дизайн Icona Vintage демонструє унікальне глянцеве покриття з хромованими деталями – справжня ікона італійського дизайну.
Тиск 15 бар! Тиск 15 бар забезпечує насичений смак еспресо та горіхову крему.
Ручна система капучино.
Традиційний спінювач молока дозволяє вручну збивати молоко, щоб досягти ідеальної консистенції піни для вашого улюбленого особливого молока.
Мелена кава або капсули! Використовуйте мелену каву або зручні капсули для приготування кави.
- Тип кавоварки: Автоматична
- Місткість у чашках: 2 чашки
- Максимальний тиск: 15 бар
- Вбудована млинка: Ні
- Регульована кількість молока: Так
- Тип додавання молока: трубка
- Паропровод: Так
- Обігрівач: Так
- Фільтр для води: Так
- Розташування пристрою: Стільниця
- Тип продукту: Еспресо-машина
- Регульована кількість води: Так
- Об'єм резервуара для води: 1,4 л
- Тип кавової вставки: Мелена кава Кавоварка
Функції та програми приготування
- Кілька напоїв: Так
- Приготування кави: Так
- Приготування еспресо: Так
- Приготування лате: Так
- Приготування лунго: Так
Ергономіка
- Тип керування: Кнопки
- Вбудований дисплей: Ні
- Видимий рівень води: Так
- Знімний резервуар для води: Так
- Колір виробу: Чорний
- Знімний піддон для крапель: Так
- Знімний поворотний фільтр: Так
Потужність
- Потужність: 1100 Вт
- Вхідна напруга змінного струму: 220-240
- Частота вхідного змінного струму: 50 - 60 Гц
Вага та габарити
- Ширина виробу: 290 мм
- Глибина виробу: 260 мм
- Висота виробу: 315 мм
- Вага виробу: 4,1 кг
Технічні деталі
- Вбудований темпер для кави: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.4 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції | |
| Підігрів чашок | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 620 ₴

