



Мультипіч NINJA Air Fryer MAX AF160EU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Місткість картоплі | 1400 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Основні атрибути | |
| Максимальна потужність печі | 1750 Вт |
| Об`єм | 5.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 300 ₴






