

Електрогриль притискний Tefal GC241D12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Tefal GC242D12

Легко чистити<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 3.45 кг |
| Висота | 118 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 300 ₴

